Klubi Rock n RollN, 27. aprill 2017 Otse link

Tudengipäevade tantsumaraton


Tudengipäevade Tantsumaraton. Registreeruda saad end alates 10. aprillist www.studentdays.ee ja enne maratoni algust kohapeal. Seega ei ole hullu, kui tuju puusi hööritada tuleb viimasel hetkel – meie ootame sind ikka! Kõik, kes arvavad, et nende oskused tantsida ükskõik millise muusikastiili järgi on tunduvalt paremad kui kartulil, on rohkem kui teretulnud Rokikasse neid näitama! Kuidas muidu leiame me Tartu Elvis Presley ja graatsilise Nancy Sinatra?

Kes maratontantsust väsib ja võistlemast loobub ei pea aga peolt lahkuma, avatud on baar ja tantsupõrand kõigile. Mõnusat maratontantsumuusikat mängib DJ Ziggy M.

Kuna liigutused võivad minna üpris kuumaks, on seegi üritus ette nähtud 18-aastastele ja vanematele tantsulõvidele ning kuna tantsida saab hommikuni, on väike sissepääsutasu samuti – võistlejatele 2 eurot ning kõigile teistele 4 eurot. PS! Pubirallil osalejatel prii pääs.


21.00 / 4€/2€

R, 28. aprill 2017 Otse link

Tankisti sünnipäev- Intrepid - Riser


28. aprillil ei ole küll veel päris volbriöö, aga nõiduslikud judinad ja lõkete kuma on juba õhus. Kolm seesmiselt põlevat noort bändi annavad hagu nii et sädemeid ja sulametalli lendab ning nõidadest vaid musta maagia esindajad siiamaile julgevad ja TAHAVAD jääda. Täpselt õige olukord, et pidada Tankisti sünnipäevapidu koos Intrepidi ja Riseriga!

00:00 TANKIST – Eriti ausa ja otsekohese thrash metali poolest tuntud sünnipäevalaps Tankist toob lavale eksklusiivse kava, kus puudutatakse nelja aasta erilisemaid hetki ja üks lugu mängitakse koguni algkoosseisus. Varuks on teisigi üllatusi! Armu pole nad kunagi andnud, kui siis ainult lõhutud armastust.

23:00 INTREPID – Tõupuhast surma tulistab teie kõrvadest sisse hävituspataljoni ambitsiooniga pooljagu Intrepid. Need noored mehed pealinnast teavad väga hästi, mis on vanakooli death metal ja teevad selle sullegi toore jõu abil selgeks. Killuvest selga või muidu!!

22:00 RISER – Esimesed valangud tulistab heavy-thrash punt Riser, kelles samuti voolab vihane vanakooli veri. Riser, raise the war!

21:00 Uksed
Pilet 6€/ 4€, tudengid ja  klubikaardiga

Plakati disain - Fengarm

L, 29. aprill 2017 Otse link

Tudengipäevade eri- S6pruse Puiestee!


Tudengipäevade eri- Sõpruse Puiestee 

Cube-A

21.00
8€/ 6€ tudengid, KK ja eelmüügist Undergroundist ( Küütri7)

R, 12. mai 2017 Otse link

Kevadpunk


Maikuu teisel nädalal toimub klubis Rock & Roll punkmuusika festival " Kevadpunk"
Jahedad õhtud aitavad seljataha jätta ja "kuiva mätta" hooja sisse õnnistada bändid:
J.M.K.E.
Harjabakter
Lendav Siga
Vanaema Pööras Jooma

Punkmuusikasuunalised bändid, kes veel esineda soovivad kirjutage: kevadpunk@gmail.com

Pikema ja ägedama "punkharja" valimine

21.00
8€/6€ klubikaardiga,eelmüügist Undergroundist Küütri 7 ja "punkharjaga"

R, 19. mai 2017 Otse link

Reserveeritud!


Klubi reserveeritud! Vabandame
Ruumide  ja helitehnika rent
info@rocknroll.ee

L, 27. mai 2017 Otse link

Swingtantsupidu


Swingtantsupidu
info varsti...

R, 14. juuli 2017 Otse link

Punk & Rock festival 2017


Punk & Rock festival tuleb taas! Tartus. Raadi Mõisapargis 14-15 juuli. kahel päeval kokku 15 bändi.

VENNASKOND
ZIGGY WILD
PEDIGREE
SIBYL VANE
HERALD
KURJAM
ZAHIR
SS ROBOT
NYROK CITY
MÜNSTER
TORABORA
SWAMP MINE
ETERNIIT

+tba

Kahepäeva pass eelmüügist Piletilevist http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/punk--rock-festival-2017-49021/ ja Tartus Undergroundist Küütri 7 või  klubist Rock & Roll (ürituste ajal)
 kuni  30.04 /10€- - 31.05/ 12€ - 30.06 /14€ -14.07/16€  Tartus Undergroundist Küütri 7 või  klubist Rock & Roll (ürituste ajal)

Toetavad: Tartu linn ja Tartu vald
 


L, 30. september 2017 Otse link

Rockstage kontsert / konkurss


ROCKSTAGE kontsert / konkurss

-      on uus üritustesari klubis Rock & Roll, mille eesmärgiks on edendada Eesti bändide esinemis-ja loominguvõimalusi. Üritused koosnevad eelvoorudest ja lõppvoorust. Igast eelvoorust saab edasi lõppvooru 2 parimat bändi- üks zürii- ja teine publikulemmik. Lõppvoorus valivad 3 parimat  bändi zürii ja publik ühiselt. Auhinnaks parimatele lõppvooru bändidele on helisalvestusstuudio sessioon Rokiklubi stuudios, muusikapoe kinkekaarte ja muud nänni toetajatelt. Vanusepiirang esinejatele puudub.

Osalemiseks saada bändi demolink ja lühikirjeldus meiliaadressil info@rocknroll.ee.

 Demolingi kavliteet ei pea olema väga kvaliteetne.


20.00 / 16+

https://www.facebook.com/events/1756119471383321/
Avapidu
Rock'n'Art 2009
E-Z Rollers
Rock'n'Roll Heaven
Hellstage 25.02.11