Klubi Rock n RollN, 29. september 2016 Otse link

Reserveeritud!


Klubi reserveeritud!
Ruumide ja helitehnika rent:
info@rocknroll.ee

R, 30. september 2016 Otse link

Rising Sun The White High Dead Furies


RISING SUN
https://www.facebook.com/RisingSunEst/?ref=ts&fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=u10q4UXhd00

Rising Sun on Eesti Hard Rock bänd, mille muusikat iseloomustavad mitmekihilisus nii instrumentaalses kui vokaalses pooles. Alates 2007. aastast Tallinnas tegutsev kollektiiv alustas inglisekeelse loominguga, kuid pöördus viimastel aastatel lüürikas Eesti keele juurde. Seni vaid kodustes tingimustes salvestatud lood on teeninud positiivset vastukaja raadiojaamades ja sotsiaalmeedias eeskätt salvestiste profesionaalse helikvaliteedi ja musikaalse küpsuse poolest. Siiski koosneb bänd amatööridest, kes endale loominguliselt piire ei sea ning naudivad vabadust oma muusikas ise otsuseid teha. 

THE WHITE HIGH 
https://www.facebook.com/TheWhiteHigh/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=9LlhLHQs92w

The White High on rockbänd Tallinnast, mis sai alguse 2014 aasta alguses kui neli andekat pühapäevamuusikut teineteist ootamatult Tallinna Mustjõe prooviruumidest leidsid ning gruuvimise käigus avastasid, et kooslus pole üldsegi mitte kõrva käristav. Mõeldud-tehtud, bänd sündis, muusikat hakkas kõlavalt läbi seinte kostuma. Basskitarri hoiab meil soojas Margus Pärnamägi, kitarridel tinistavad Janek Lepik ja Kristjan Urvet, trumme põristab Neeme Jõe ning vokalistina on kirsiks tordil sinijuukseline Kaisa Holsting. Niisiis, särtsakas ja uudne rütmirokk ei tohiks kedagi külmaks jätta

DEAD FURIES 
https://www.facebook.com/deadfuries/
https://www.youtube.com/watch?v=ue7A-uTC3wo

Dead Furies on matemaatiliselt värske, kuid olemuselt haiseb täpselt nagu 70ndate Rock Und Röller. Saad sealt kõike mida ootad ühe eheda ja käreda traadibändi helilainetest - lõhkised teksad, kitarrivõim keeratud "11" peale, tossavad sigaretid viskikastmes, riffid mis kupatavad jalust ning palad mida ei unusta!

21.00

L, 1. oktoober 2016 Otse link

Hooaja esimene swingtantsupidu!


Hooaja esimene swingtantsupidu!
https://www.facebook.com/tartuswing
Tantsuoskus pole osalemisel oluline vaid hea tuju ja rõõmus meel!

20.00-23.00
Tasuta


N, 6. oktoober 2016 Otse link

Reserveeritud


Klubi reserveeritud!
Vabandame
ruumide rent
info@rocknroll.ee

R, 14. oktoober 2016 Otse link

S6prus Rokib!


Sõbrad rokivad klubis Rock & Roll
Laval Eesti melanhoolse roki ausambasse raiutud kangelased
Sõpruse Puiestee
ja Torabora
Von Dorbat


21.00/ 8€/ 6€ eelmüügist Undergroundist  (Küütri7) / KK


L, 22. oktoober 2016 Otse link

Henri Laks & Seitsmes Meel


Eesti rock-muusika legend klubi Rock & Roll laval. Henri Laks & Seitsmes Meel!

SEITSMES MEEL 

Lood "Tule Kui Leebe Tuul", "Õpetaja", "Salaja" ja veel terve rida meie mäludesse koha kinnitanud 80ndate hittpalad on tänaseks ennast väga harva ilmutava bändi otsekui sünonüümid.

Ansambel loodi aastal 1986 ning sealt alates liikus nende muusikaline rada üha kiiremini tõusuteel. Juba aastal 1987 saadi Tartu Levimuusikapäevadelt ajakirjanike preemia ning publiku lemmikansambli nimetus. 
1988 avaldati nende esimene ja kahjuks ka viimane kassett "Hoia mu poole". Hiljem on loomulikult nende laule koondatud kogumikplaatidele nii vinüülil kui ka CD'l. Lisaks leiab nende loomingut ka näiteks Henry Laksi sooloalbumitelt.

Pärast 20 aastat tegutsemispausi tuli ansambel 2013nda aasta suvel taas kokku, et taaselustada Eesti rock-muusika kuldvaramusse kuuluvad lood.

Bänd alusutab kell 22.30!
Pilet 10€, eelmüügist Undergroundis (Küütri 7) 8€, Klubikaardiga ja tudengid 7€

R, 9. detsember 2016 Otse link

Kurioosum- Kurjam


KURJAM + tba
Kätte on jõudnud taaskordne kaua oodatud hetk, kus Tartusse saabub vailedamatult üks Eesti originaalsema, satiirilsema ja ausama väljaütlemisega bänd KURJAM...aga kuidas ja mis täpsemalt?


Kurjami hitid "Surnupesuvesi", "Karske
reede", "Raske lapsepõlv", Mina olin vanglas kõige kõvem mees" ja Mees sa ei tea,kui kiiresti ma löön" on olnud paljudele saatjaks suureks kasvamise teel, saunapidudel, kolmese bemmi tagaistmel ja paljudel oluliste eluhetkel.

21.00/ 8€/ 6€KK
Avapidu
Rock'n'Art 2009
E-Z Rollers
Rock'n'Roll Heaven
Hellstage 25.02.11