Klubi Rock n RollR, 8. märts 2024 Otse link

Kosmikud.


Kosmikute kaheksas kauamängiv ilmub 8. märtsil ja saab esitletud kolmel kontserdil Tartus, Rakveres ja Tallinnas.

Möödunud suvel Tallinna Linnahallis salvestatud album sisaldab kümmet lugu ning näeb ilmavalgust CD ja vinüülina. “See on klassikaline Kosmikute album, mida need, kellele meie muusika on meeldinud, kartma ei pea,” ütleb bänd ise oma uue üllitise kohta. Kosmikud annavad plaadi ilmumise puhul kolm kontserti, esitledes seda Tartu Tiigi tänava klubis Rock’n’Roll, Rakvere legendaarses rockibaaris Kära Kants ning uues ja menukas Tallinna elava muusika oaasis Paavli Kultuurivabrikus. Lisaks valikule uue plaadi lugudest kõlavad esitlustel ka lööklood Kosmikute varasemast repertuaarist.

20.00

Piletid eelmüügis Piletilevis:

R, 15. märts 2024 Otse link

J.M.K.E 38 ja Nyrok City 31 sünnipäevatuur Tartus


J.M.K.E 38. sünnipäevapidu on see, mida nii lihtsalt pidamatta ei saa jätta ja selleks, et ikka õige pidu oleks peame kohe 2 sünnipäeva korraga, sest väärikas number 31 on täitunud ka Nyrok Cityl!
Selleks, et pidu ikka väärikalt peetud saaks onkokku aetud lausa hunniku bände. Tuleb festivali mõõtu pidu ja seda mitmes Eesti linnas. 
  
Kohtumiseni J.M.K.E 38 ja Nyrok City 31 kontserdil Tartus 15. märtsil, kus koos Nyrok City `ga astub lavale lege Nyrok City algusaegade frontman Peeter Pask. Tähtpäevalistega koos esinevad veel bändid:  Rivaalid, Bollocks Boyfriends Brothers Band ja Vanaema Pööras Jooma  

Märtsikuus ei tarka mitta ainult lilleke vaid ka õige pungisõbra harjake :) 

Piletit: Ticketerist https://www.ticketer.ee/jmke38-tartu ja Undergroundist Küütri 7 ( cash) / VP 16+

Nyrok City- https://www.facebook.com/nyrokcity
Rivaalid- https://www.facebook.com/Rivaalid
VPJ- https://www.facebook.com/profile.php?id=100049212343196
BBBB- https://www.youtube.com/watch?v=XUF2WK9GG8k&ab_channel=MartGa%C5%A1kov

R, 22. märts 2024 Otse link

Rot in Speed: NIGHT SLASHER (LT) + TANKIST + KÄPTÖR


Märtsi eelviimane nädalavahetus jätab Tartu toore, räpase ning ohtliku muusika meelevalda. Otsast lõpuni nii stiilipuhast speed metal’i kallakuga sündmust polegi meil tükk aega toimunud!

NIGHT SLASHER – kord tumeda, kord tigeda võnkega blackened speed thrash’i bänd Leedust, kes saabub Eestisse omanimelise debüütalbumi esitlustuuri raames. Jõuline ja kohati kaootiline muusika ärkab tõeliselt ellu bändi vanakooli ekstreemsest esteetikast nõretavatel kontsertšõudel, millest ei puudu kreissaealtarid, apokalüptiline kurjakuulutavus ja varjamatult toores metal-sound.
“Pit of Hate” muusikavideo: https://www.youtube.com/watch?

TANKIST enam Eesti thrash’i fännile tutvustamist ei vaja. Algselt sirgjoonelisest thrash metal’ist žanri üheks omanäolisemaks bändiks arenenud grupeering valdab hästi ekstreemse metal’i erinevaid nišše, suutes ka kõige ootamatumaid pöördeid tehes säilitada vanakooli hõngu. Speed metal’i kallakuga peo puhul keerab Tankist ikka kaks vinti üle, olles kontserdikava koostamisel tõstnud esile kõige halastamatuma tempoga lood.
“The More Equal” muusikavideo: https://www.youtube.com/watch?v=farAINSxags


KÄPTÖR on kiire ja kompromissitu vanakooli speed-thrash metal’i punt Tartust, kes tuli kokku 2021. aastal nime all Degeneratör, kuulutades end kohe linna kiireimaks bändiks. Peagi avaldati meeldivalt toores demo ”Street Räcers öv the Nacht” ja võeti missiooniks rüvetada kõike, mida rüvetada annab.
"Förce öv the Käptör" live: https://www.youtube.com/watch?v=cv9A-HCdXA8


Esimese tunni täidab hästi valitud DJ, kelle ägedast setist ilma jääda oleks patt. DJ identiteedi ja žanri avalikustame peagi!
20.00E-Z Rollers
Rock'n'Art 2009
Rock'n'Roll Heaven
Hellstage 25.02.11
Avapidu